Teraz czytasz
Wyniki Ligi Mistrzów UEFA

Wyniki Ligi Mistrzów UEFA

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ LIGI MISTRZÓW UEFA 2019/2020:

Grupa A
1. kolejka
Club Brugge – Galatasaray Stambuł 0:0
Paris Saint-Germain – Real Madryt 3:0
2. kolejka
Real Madryt – Club Brugge 2:2
Galatasaray Stambuł – Paris Saint-Germain 0:1
3. kolejka
Galatasaray Stambuł – Real Madryt 0:1
Club Brugge – Paris Saint-Germain 0:5
4. kolejka
Real Madryt – Galatasaray Stambuł 6:0
Paris Saint-Germain – Club Brugge 1:0
5. kolejka
Real Madryt – Paris Saint-Germain 2:2
Galatasaray Stambuł – Club Brugge 1:1
6. kolejka
Club Brugge – Real Madryt 1:3
Paris Saint-Germain – Galatasaray Stambuł 5:0

1. Paris Saint-Germain     6   16   17:2
2. Real Madryt                  6   11   14:8
3. Club Brugge                 6      3     4:12
4. Galatasaray Stambuł    6     2     1:14

Grupa B
1. kolejka
Olympiacos Pireus – Tottenham Hotspurn 2:2
Bayern Monachium – Crvena Zvezda Belgrad 3:0
2. kolejka
Tottenham Hotspur – Bayern Monachium 2:7
Crvena Zvezda Belgrad – Olympiacos Pireus 3:1
3. kolejka
Tottenham Hotspur – Crvena Zvezda Belgrad 5:0
Olympiacos Pireus – Bayern Monachium 2:3
4. kolejka
Bayern Monachium – Olympiacos Pireus 2:0
Crvena Zvezda Belgrad – Tottenham Hotspur 0:4
5. kolejka
Crvena Zvezda Belgrad – Bayern Monachium 0:6
Tottenham Hotspur – Olympiacos Pireus 4:2
6. kolejka
Bayern Monachium – Tottenham Hotspur 3:1
Olympiacos Pireus – Crvena Zvezda Belgrad 1:0

1. Bayern Monachium          6    18     24:5
2. Tottenham Hotspur          6    10     18:14
3. Olympiacos Pireus            6      4       8:14
4. Crvena Zvezda Belgrad    6      3       3:20

Group C
1. kolejka
Dinamo Zagrzeb – Atalanta Bergamo 4:0
Szachtar Donieck – Manchester City 0:3
2. kolejka
Manchester City – Dinamo Zagrzeb 2:0
Atalanta Bergamo – Szachtar Donieck 1:2
3. kolejka
Manchester City – Atalanta Bergamo 5:1
Szachtar Donieck – Dinamo Zagrzeb 2:2
4. kolejka
Atalanta Bergamo – Manchester City 1:1
Dinamo Zagrzeb – Szachtar Donieck 3:3
5. kolejka
Atalanta Bergamo – Dinamo Zagrzeb 2:0
Manchester City – Szachtar Donieck 1:1
6. kolejka
Dinamo Zagrzeb – Manchester City 1:4
Szachtar Donieck – Atalanta Bergamo 0:3

1. Manchester City        6   14     16:4
2. Atalanta Bergamo     6     7       8:12
3. Szachtar Donieck      6      6      8:13
4. Dinamo Zagrzeb       6      5    10:13

Grupa D
1. kolejka
Atletico Madryt – Juventus Turyn 2:2
Bayer Leverkusen – Lokomotiw Moskwa 1:2
2. kolejka
Juventus Turyn – Bayern Leverkusen 3:0
Lokomotiw Moskwa – Atletico Madryt 0:2
3. kolejka
Juventus Turyn – Lokomotiw Moskwa 2:1
Atletico Madryt – Bayern Leverkusen 1:0
4. kolejka
Lokomotiw Moskwa – Juventus Turyn 1:2
Bayern Leverkusen – Atletico Madryt 2:1
5. kolejka
Lokomotiw Moskwa – Bayern Leverkusen 0:2
Juventus Turyn – Atletico Madryt 1:0
6. kolejka
Bayern Leverkusen – Juventus Turyn 0:2
Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa 2:0

1. Juventus Turyn            6    16    12:4
2. Atletico Madryt           6    10      8:5
3. Bayer Leverkusen        6      6      5:9
4. Lokomotiw Moskwa    6      3     4:11

Grupa E
1. kolejka
SSC Napoli – FC Liverpool 2:0
RB Salzburg – KRC Genk 6:2
2. kolejka
KRC Genk – SSC Napoli 0:0
FC Liverpool – RB Salzburg 4:3
3. kolejka
KRC Genk – FC Liverpool 1:4
RB Salzburg – SSC Napoli 2:3
4. kolejka
FC Liverpool – KRC Genk 2:1
SSC Napoli – RB Salzburg 1:1
5. kolejka
FC Liverpool – SSC Napoli 1:1
KRC Genk – RB Salzburg 1:4
6. kolejka
SSC Napoli – KRC Genk 4:0
RB Salzburg – FC Liverpool 0:2

1. FC Liverpool        6   13    13:8
2. SSC Napoli          6   12    11:4
3. RB Salzburg        6     7    16:13
4. KRC Genk            6     1      5:20

Grupa F
1. kolejka
Inter Mediolan – Slavia Praga 1:1
Borussia Dortmund – FC Barcelona 0:0
2. kolejka
Slavia Praga – Borussia Dortmund 0:2
FC Barcelona – Inter Mediolan 2:1
3. kolejka
Slavia Praga – FC Barcelona 1:2
Inter Mediolan – Borussia Dortmund 2:0
4. kolejka
FC Barcelona – Slavia Praga 0:0
Borussia Dortmund – Inter Mediolan 3:2
5. kolejka
FC Barcelona – Borussia Dortmund 3:1
Slavia Praga – Inter Mediolan 1:3
6. kolejka
Inter Mediolan – FC Barcelona 1:2
Borussia Dortmund – Slavia Praga 2:1

Zobacz również

1. FC Barcelona                6    14     9:4
2. Borussia Dortmund     6    10     8:8
3. Inter Mediolan             6      7   10:9
4. Slavia Praga                 6       2     4:10

Grupa G
1. kolejka
Olympique Lyon – Zenit Petersburg 1:1
Benfica Lizbona – RB Lipsk 1:2
2. kolejka
Zenit Petersburg – Benfica Lizbona 3:1
RB Lipsk – Olympique Lyon 0:2
3. kolejka
RB Lipsk – Zenit Petersburg 2:1
Benfica Lizbona – Olympique Lyon 2:1
4. kolejka
Zenit Petersburg – RB Lipsk 0:2
Olympique Lyon – Benfica Lizbona 3:1
5. kolejka
Zenit Petersburg – Olympique Lyon 2:0
RB Lipsk – Benfica Lizbona 2:2
6. kolejka
Olympique Lyon – RB Lipsk 2:2
Benfica Lizbona – Zenit Petersburg 3:0

1. RB Lipsk                    6    11     10:8
2. Olympique Lyon       6      8       9:8
3. Benfica Lizbona       6       7    10:11
4. Zenit Petersburg      6      7       7:9

Grupa H
1. kolejka
Ajax Amsterdam – OSC Lille 3:0
Chelsea Londyn – Valencia CF 0:1
2. kolejka
Valencia CF – Ajax Amsterdam 0:3
OSC Lille – Chelsea Londyn 1:2
3. kolejka
Ajax Amsterdam – Chelsea Londyn 0:1
OSC Lille – Valencia CF 1:1
4. kolejka
Chelsea Londyn – Ajax Amsterdam 4:4
Valencia CF – OSC Lille 4:1
5. kolejka
Valencia CF – Chelsea Londyn 2:2
OSC Lille – Ajax Amsterdam 0:2
6. kolejka
Ajax Amsterdam – Valencia CF 0:1
Chelsea Londyn – OSC Lille 2:1

1. Valencia CF                   6    11     9:7
2. Chelsea Londyn           6    11    11:9
3. Ajax Amsterdam         6    10    12:6
4. OSC Lille                      6       1      4:14

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2020 Dziennik Trybuna. All Rights Reserved.

Do góry